Про школу

Курси іноземних мов "Талісман плюс" - навчають дорослих і дітей з 1997 року. З нами Ви легко вивчите англійську мову відповідно до поставлених Вами цілей: для бізнесу, спілкування, туризму, здачі будь-яких іспитів.

Наші курси англійської мови в Києві "Талісман Плюс" - це професіоналізм і якість навчання, підтверджені численними відгуками та рекомендаціями наших успішних учнів.

За роки творчої роботи ми зібрали високо-професійний колектив досвідчених педагогів і лінгвістів, які пройшли спеціальний курс підготовки.

Вони докладуть максимум зусиль, щоб Ви, відвідуючи уроки англійської мови, змогли якомога швидше подолати всі мовні бар'єри.

На заняттях Ви не будете відчувати себе учнем, Ви будете спілкуватися, обговорювати, ділтись своїми думками, враженнями, а іноді і просто вчити інших.

Ви будете здивовані, наскільки наші викладачі роблять вивчення мови цікавим, досить швидким і захоплюючим.

В процесі навчання англійської використовуються науково обгрунтовані сучасні методики і навчальні матеріали, що дозволяють збільшити швидкість засвоєння мовного матеріалу за допомогою впливу на всі канали сприйняття - слух, зір, емоційний настрій і відчуття мовної свободи.

Навчання в школі "Талісман плюс" засновано на застосуванні комунікативного методу, який на сьогоднішній день визнаний найбільш ефективним. Він дозволяє швидко почати користуватися англійською мовою, розмовляти нею. Основний принцип роботи наших мовних курсів - спілкування на мові, що вивчається.

Безсумнівно, дорослі і діти сприймають навчальний матеріал по-різному, та й поставлені цілі у них різні, тому і процес навчання кардинально різний. Наші курси пропонують широкий спектр навчальних програм різної інтенсивності.

Вивчення іноземної мови - це завжди захоплюючий процес, нові знайомства і маса цікавих вражень. Говорити на іноземній мові завжди весело і цікаво, тим більше, що це принесе задоволення Вам і людям з якими Вам доведеться спілкуватися.

Ми не обіцяємо Вам швидких, поспішних результатів за фантастично короткий час по сумнівним методикам, але ми гарантуємо фундаментальні знання в розумні терміни. Володіння англійською мовою це не розкіш, а повсякденна необхідність, без якої не можна уявити успішну роботу, навчання, подорожі.