Важливість іноземних мов

У наш час з'являється все більше і більше охочих знати англійську мову. Але навіть зараз ще можна зустріти людей, які не розуміють всієї важливості її вивчення. Вони вважають таке прагнення лише даниною моді, не замислюючись про ті переваги, які дає знання англійської мови будь-якій освіченій людині.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Але тільки англійська мова в даний час прийнята і використовується для міжнародного спілкування, тому знання її часто стає для нас необхідністю.

Вирушаючи в подорож в будь-яку, навіть не англомовну країну, яку мову ми будемо використовувати, влаштовуючись в готель чи замовляючи їжу в ресторані? Звичайно, англійську! Адже її розуміють скрізь!

Володіючи англійською мовою, Ви автоматично переходите на більш високу соціальну щабель, так як стаєте конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду. Адже, як відомо, престижні організації зазвичай або самі є представниками іноземних фірм, або ведуть з ними активну партнерську діяльність. А там без знання англійської мови не обійтися!

Цілком можливо також, що Вас вабить перспектива роботи за кордоном. Не варто плекати неясну надію на те, що після Вашого «занурення» в мовне середовище, мова так само миттєво «зануриться» у Вас. Цей процес зазвичай швидким не буває, а поки він буде йти, Ви втратите багато часу, поставивши під загрозу, в кращому випадку, лише свій особистий добробут, а в гіршому - добробут всієї Вашої родини.

Англійська мова покращує якість нашого життя у всіх її сферах. Ви зможете завести друзів у всіх куточках земної кулі, спочатку спілкуючись з ними по інтернету, а згодом маючи можливість відвідати їх особисто.

Ви отримаєте доступ до всіх електронних і друкованих інформаційних ресурсів, так як практично всі книги і наукові статті, які мають світове значення, пишуться англійською мовою, або перекладаються на неї.

Нарешті, 4/5 всієї інформації світової комп'ютерної мережі записано англійською! І це ще далеко не повний список аргументів на користь важливості вивчення англійської мови, який кожен з нас зможе доповнити самостійно. У будь-якому випадку, додаткова освіта ніколи зайвою не буває, тим більше, коли мова йде про знання іноземної мови, особливо англійської.