Підлітки 12-17 років

Школа англійської мови Талісман плюс пропонує спеціальну програму для підлітків. Програма для допитливих і товариських підлітків містить актуальні і значимі для підлітків теми. Курс насичений різними текстами, піснями, іграми, а також проектами, які втягують підлітків у процес навчання і відповідають віковим особливостям. Основна частина заняття проходить у формі дискусії та обговорення, щоб учні мали можливість висловитися, розкрити свою точку зору, що підвищить мотивацію. Різноманітні письмові вправи: опис ситуацій, написання листів по електронній пошті, історій, доповідей, інтерв'ю дозволить з легкістю розвинути навички письма.

Програма поетапно готує підлітків до здачі незалежного тестування (ЗНО). Оскільки незалежне тестування (ЗНО) досить складний іспит, що вимагає фундаментального знання граматики, лексики, доброго володіння письмовою мовою, навичок як пошукового, так і повного вилучення необхідної інформації, то вже на самому початковому етапі, ми даємо завдання, схожі з завданнями тестування. Спочатку найпростіші, а потім крок за кроком все більше ускладнені. Таким чином ці завдання стають для учнів звичними і виконуються легко і невимушено. В результаті у підлітків зникає страх перед іспитом.

Кожен рівень курсу містить насичену програму по лексиці і граматиці, підкріплену різноманітними вправами для розвитку лінгвістичної компетенції. Інтегрований підхід забезпечує збалансований розвиток всіх видів мовної діяльності.

На заняттях викладачі використовують різні ігрові елементи і вправи для підтримки інтересу і мотивації.

650 грн/8 занять

  • 2 рази в тиждень
  • 60 хвилин

950 грн/8 занять

  • 2 рази в тиждень
  • 90 хвилин