Англійська для дітей 6-12 років

Англійська мова - універсальний спосіб комунікації в усьому світі. Не секрет, що процес навчання іноземної мови у дітей відбувається так само легко і невимушено, як і рідного. Причому, чим раніше діти починають вивчення, тим краще сприйняття.

Школа англійської мови «Талісман Плюс» пропонує широке розмаїття програм навчання, спрямованих на комплексний розвиток навичок читання, письма та розмовної мови. Ми створили для Ваших дітей захоплюючий курс з вивчення англійської мови, який містить численні різноманітні завдання, спрямовані на відпрацювання і засвоєння нових мовних явищ. Всі програми розроблені лінгвістичними фахівцями з урахуванням вікових особливостей.

Як проходять заняття з курсу англійська для дітей 6-12 років?

Уроки проходять в активній формі, діти багато спілкуються з викладачем і між собою, працюючи в парах, що дозволяє їм розвивати розмовні навички. В курс включені барвисті навчальні посібники, мультфільми, пісні, ігри.

Викладач проводить заняття англійською мовою, в ході яких у дітей відбувається розвиток навичок усного та писемного мовлення, необхідних для простих комунікативних дій.

Ми намагаємося підтримати в дітях постійний інтерес і бажання вчитися. Протягом всього курсу у наших учнів зберігається висока мотивація. Це дає можливість отримати найкращі результати.

650 грн/8 занять

  • 2 рази на тиждень
  • 60 хвилин